Krótkie orgazmy z mężem a rozmiar penisa

witam, jestesmy z mezem juz 17 lat razem . i nie zawsze osiagam orgazm , jak juz to raczej krotki. on twierdzi ze ma za małego. przed nim wspołżylam z innym partnerem z wiekszym, i prawie zawsze osiagalam orgazm. co mam zrobic zeby z mezem bylo to samo . kocham go i nie chce zeby popadal w kompleksy. ja go kocham takiego jakim jest. aga05

Nie każde zbliżenie kończy się wielkim orgazmem. Sama piszesz, iż z poprzednim partnerem "z większym" prawie zawsze osiągałaś orgazm. A więc - też nie zawsze.Ważniejsze wydaje mi się, skąd ten problem ozywa właśnie teraz? Porozmawiajcie o tym z seksuologiem, być może problem nie w wielkości. życzę miłych Świąt!