Krótkochwilowe zawroty głowy oraz uderzenia gorąca

Witam, Odczuwam w pracy dziwne krótkochwilowe zawroty głowy- atak uderzenie gorąca zawrót głowy. Trwa do 3 sek. Dużo stresu, nerwica lękowa (dość "oswojony" stan pozwala na pracę i życie "w miarę normalnie), przewlekły katar plus refluks. EKG dobre, morfologia ok. Z leków to: Neopersen Forte, doraźnie polprazol 20mg, ibuprom max sprint (3-4 tygodniowo).

odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza

Witam,

warto udać się do lekarza, by ten zlecił odpowiednie badania. Zachęcam Pana także do skorzystania z psychoterapii, która pomoże Panu w poradzeniu sobie z objawami.

Pozdrawiam
Ewa Czernik