Krótkotrwała bradykardia tętna dziecka w 21. tygodniu ciąży

Witam , jestem w 21 tygodniu ciąży, podczas badania połówkowego lekarz stwierdził krótkotrwałą bradykardię tętna dziecka, czy jest to powód do niepokoju?co robic?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, ważne jest dokładne określenie do jakiej ilości uderzeń na minutę spadała częstość pracy serca oraz jak długo trwało w sekundach i czy się powtarzało. Prawdopodobnie nie jest to nic niepokojącego jeżeli lekarz nie wykonał więcej żadnych testów lecz zawsze może się Pani udać do lekarza prowadzącego po wyjaśnienie. Pozdrawiam.