Krótkotrwałe bóle w podbrzuszu i jajników a starania się o dziecko

Witam! Cykle mam 32-33 dniowe. Od 27 dc codziennie miałam krótkotrwałe bóle w podbrzuszu i jajników przypominające te zapowiadające okres. W 32 dc bóle nasiliły się i zwłaszcza rano i wieczorem odczuwałam je tak, jak te, które towarzyszą początkom krwawienia. Okresu brak, a bóle powtarzają się do dziś (38dc). W 34 dc zrobiłam test z krwi beta hcg (staramy się o dziecko),wynik

Witam! Opisane objawy mogą być wynikiem zaburzeń hormonalnych. Sugeruję wizytę u ginekologa który wdroży odpowiednie leczenie.