Krótkotrwałe krwawienie po stosunku a możliwość zapłodnienia

witam :) Ostatnia miesiączkę miałam od 1.20 do 9.02 ( mój cykl trwa 30-34 dni ) w tym że dnia 9.02 doszło do zbliżenia pomiędzy mną a partnerem ale nie było stosunku otóż partner zrobił mi palcówkę i nie jestem pewna czy jego nasienie sie nie dostało do pochwy . Pół godziny pózniej pojawiło się krwawienie które trwało chwile . Dnia 4.03 wykonałam test ciążowy który wyszedł negatywny dzisiaj (11.03) powtórzyłam test i wynik jest negatywny mam zawsze towarzyszące objawy jak przed okresem okres sp

Renata GrzechociĹska

Prawdopodobieństwo ciąży jest małe. Jeśli miesiączka nie pojawi się za kilk dni, sugeruję wykonać pomiar B-hCG we krwi i udać się do ginekologa.