Krótkotrwałe krwawienie zamiast miesiączki

Witam, mamy problem, poniewaz w czwartek (10.10) z dziewczyna odbylismy stosunek (moj penis byl w niej przez moze 5sek i tylko troszke wlozony), ale byl jeszcze byl wilgotny od spermy (nie doszedlem w niej, a sperma znajowala sie na nim od ok. 1h). Obecnie czekamy az dostanie okresu, a powinno to byc w ten wtorek(15.10)(data poprzedniego 18,09), lecz dzien wczesniej dostala krwawienia przez chwile (mowi, ze koloru czerwonego). Prosze o pomoc bardzo sie denerwujemy
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Stosunek miał miejsce 10.10 a poprzednia miesiączka 18.09, co oznacza, że był to 22 dzień cyklu. Są to już w wypadku reguralnych cykli dni NIEPŁODNE. Nie ma możliwośi że dziewczyna jest w ciąży.