Krótkotrwałe zaburzenia nawracające przy depresji

Od 3 miesięcy jestem chory na depresję lekarze zdiagnozowali krótkotrwałe zaburzenia nawracające czy jak jestem na nią chory to np utrace umiejętność odczuwania radości i zadowolenia stracę zainteresowania sport itd ? Czy po chorobie to mija czy tak już zostanie ?

Witam,

każdy chorujący inaczej reaguje. Depresja nie musi być bardzo silnie związana z utratą zainteresowań czy całkowitym brakiem odczuwania radości. Może się to zmniejszyć. Po powrocie do zdrowia, wróci także dobry nastrój oraz motywacja do rozwijania swoich zainteresowań. Leczenie jest skuteczniejsze, gdy skorzysta Pan z psychoterapii.

Pozdrawiam
Ewa Czernik

odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza