Krótkotrwały ból gardła po stosunku oralnym

Witam. Często,choć nie zawsze, po stosunku oralnym boli mnie gardło. Węzły chłonne w porządku. Mój chłopak jest dla mnie pierwszym partnerem,z którym zaczęłam współżyc. Ból jest krótkotrwały i przechodzi następnego dnia. Jednak dość boli podczas przełykania śliny. Dlaczego tak się dzieje? Proszę o szybką odpowiedź. Pozdrawiam

W końcu nie jest to czynność w pełni fizjologiczna, choć powszechna w ars amandi od wieków...
Pewność, że wszysto jest w gardle w porządku może dać tylko badanie larungologiczne.
Warto rozważyć okresową abstynencję od podawanych praktyk, bo nie jest dobrze, gdy kojarzy się przyjemność seksualna z bólem, możemy niechcąco wprowadzić się w inną sferę seksualności, ale przekracza to zakres pytania...
Pozdrawiam. JW, seksuologia.org.pl

Dzień dobry!

Głębokie lub gwałtowne wprowadzania członka gardła może być bolesne. Z punktu widzenia fizjologii, nie jest to aktywność, do której przewód pokarmowy został stworzony, stąd można odczuwać dyskomfort.
Być może penetracja mogłaby być płytsza lub bardziej delikatna.
Warto potwierdzić także swój dobry stan zdrowia. Podczas seksu oralnego także możliwe jest przenoszenie chorób, które mogą powodować bolesność, podrażnienia oraz zmiany w jamie ustnej.

Pozdrawiam!