Krótkowzroczność a aplikowanie na stanowisko konduktora

Witam serdecznie, aplikuję na stanowisko konduktora w PKP jednak z powodu wady wzroku (krótkowzroczność ok. -5 dioptri) obawiam się, że nie mogę przejść badań wzroku, gdzie jednym z wymogów jest ostrość wzorku - widzenie bez korekcji w zakresie 0,8/0,6. Stąd moje pytanie- czy z taką wadą mam jakiekolwiek szanse na przejście tychże badań?? Z poważaniem, Krzysztof

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, niestety testy okulistyczne mogą wyjsć negatywnie. Pozdrawiam