Krótkowzroczność i ból głowy w wyniku noszenia okularów

witam. mam 35 lat . okulista wykrył u mnie krótkowzroczność OP -1.25 CYL -0.5 OL -1,25. Wykupiłam je i chodzę w nich ale boli mnie głowa i pieką oczy, mam pytanie czy takie okulary muszę nosić na stałe. czy moje oczy się przyzwyczają do okularów. Dodam że do tej pory nie miałam problemów ze wzrokiem dlatego trochę się zdziwiłam że mam wadę wzroku.

Lek. Tomasz Budlewski

Jeśli w okularach jest gorzej, wcześniej widziała Pani dobrze, nie było bólów głowy to sugeruje ponownie udać się do okulisty i powiedzieć o tym, okulary są po to by poprawić jakość życia a nie ja pogorszyć, stąd sugeruje ponowną wizytę...