Krótkowzroczność i opadająca powieka

Mam krótkowzroczność, ostatnio pogorszenie wzroku, rozmyte widzenie również w okularach, zdarzają mi się bóle głowy, podwójne widzenie (szczególnie TV wieczorem) a ostatnio nieco opadnięta i opuchnięta prawa powieka

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć proszę udać się do lekarza okulisty. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.