Krótsza miesiączka i mniejsze upławy a możliwość ciąży

witam ostatnio miesiaczke mialam 26 maj pozniej dostałam 29 czerwca i tylko trwala trzy dni i cykl byl dopiero az za 34 dni a zawsze co 31 ale ta miesiaczka byla krotka i mniejsze upławy czy moge byc w ciazy , i czy moge dostac odpowiedz kiedy sa dni płodne,

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli jest Pani aktywna seksualnie, ryzyko ciąży jak najbardziej istnieje. W celu potwierdzenia/wykluczenia ciąży sugeruję wykonanie testu ciążowego. A propos dni płodnych, w przypadku nieregularnych cykli wyliczeń nie możemy uznać za wiarygodne.