Krótszy i mniej obfity okres po zastosowaniu awaryjnej tabletki antykoncepcyjnej
3 miesiące temu zmuszona byłam do zażycia tabletki awaryjnej (next choice). Krwawienie dostałam 3 dni po stosunku i zażycia tabletki. Na następny okres czekałam 7tyg. Wczoraj dostałam kolejna miesiączkę jednak ta jak i poprzednia różni sie od tych przed tabletka po. Dodam iż zrobiłam 7testow (ostatni kilka dni temu) wszystkie negatywne i byłam u ginekologa (bez usg. powiedziała ze widać ze jestem przed okresem) martwi mnie mój okres jednak, jest krótszy i mniej obfity. Czy jest możliwość ciazy?

KOBIETA, 25 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania
Witam!
W opisanej sytuacji należy wykluczyć ciążę. W razie wątpliwości proszę udać się do ginekologa.