Krótszy okres a prawdopodobieństwo ciąży

Duże prawdopodobieństwo ciąży? cykl 26-28 dni czas krwawienia ok 5 dni. Seks z prezerwatywą extra safe (28.12) raczej nic nie wyciekło gumka sie przesuwała co chyba normalne skończył we mnie. 18.01 - drugi seks z tym samym rodzajem prezerwatyw spust na brzuch/piersi. okres dostałam 19.01 bardzo obfity a dzisiaj (22.01) od rana tylko brunatnienie. bardzo się stresowałam że zaszłam w ciąże.. ale ten krótszy okres może być znakiem że jednak moge być w ciąży, czy prawdopodobieństwo ciąży jest małe?

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Prawdopodobieństwo ciąży jest małe, ale żeby się uspokoić proponuję wykonać test ciążowy. Jego wynik będzie już wiarygodny.