Krup i sterydoterapia a katar

witam moja 2 letnia corka w ubieglym tyg miala krup dostala na 3 dni 3 dawki (duze podobno jak twierdzil farmaceuta w aptece)sterydow.Krup w sumie przeszlo goraczki tez uz nie ma ale zaczal sie katar ktory trwa juz okolo tygodnia.Corka stala sie jakas niespokojna ale w nocy jeszcze bardziej bo przez pierwsze 5 h snu budzi sie czesto i placze kopie nozkami.

Milena Lubowicz

Może córce się ciężko oddycha przez katar spływający po tylnej ścianie gardła. Proszę czyścić nosek, można wykonać inhalacje z soli fizjologicznej albo stosować aerozol z solą morską/fizjologiczną. Na noc może Pani również zakroplić córce nos kroplami typu nasivin/otrivin. Gdyby problem się utrzymywał proszę o kontakt z pediatra.
Pozdrawiam