Krwawa wydzielina z piersi

Jestem 27 letnią mama 2 dzieci. Od ponad miesiaca temu zauważyłam krwawa wydzieline z prawej piersi. Zdarzyło się to już dwa razy przed miesiaczka i w tym czasie moje piersi są bardzo nabrzmiale i bolace. nie karmię już od 4 lat. Piersi w dotyku są twarde jak by włożył jakieś kamienie. Trochę się martwię i bardzo proszę o poradę. Agnieszka

Koniecznie skonsultować się trzeba z Poradnią Chorób Piersi, wykonać USG piersi. Proszę nie nastawiać się od razu negatywnie. Jednak takiego objwau nie wolno ignorować.