Krwawe plamienie w terminie miesiączki

Witam. Mój cykl miesiączkowy ma 28 dni. Zawsze jest punktualnie i trwa 5 dni. W tym miesiącu mi się spóźnił. Zrobilam test ciażowy bo miewam nudności, jestem często senna, czuje się słabo i dość dziwnie, ale wyszedł negatywnie. Okres przyszedł po czasie, ale jego przebieg różni się od poprzednich. Jest to bardziej jasno czerwone plamienie(zawsze miałam bardziej obfite krwawienie z drobnymi skrzepami). Nie wiem czy wszystko jest w porządku. Proszę o pomoc

Aleksander Ropielewski

Bez przeprowadzenia badania ginekologicznego i wykonania badania USG trudno jest mi to stwierdzić. Sugeruję kontakt z ginekologiem.