Krwawe rozstępy po przytyciu

moj23-letni wnuk przytyl nieco i na calym ciele ma KRWAWE rozstepy bardzo mnie to martwi,ale On UWAZA;ZE TO NORMALNE;!!!

Lek. Marta Gryszkiewicz

Czerwone rozstępy są charakterystycznym objawem choroby Cushinga. Pojedynczy objaw nie może być jednak podstawą rozpoznania. Wskazana wizyta u lekarza internisty lub lekarza rodzinnego.