Krwawiący guzek w okolicy odbytu po ciąży

witam po raz kolejny pojawił mi sie guzek w okolicy odbytu po raz pierwszy pojawił sie w 6 miesiacu ciazy pózniej w 8 teraz jestem o miesiace po porodzie on znów sie pojawił boli przy siedzeniu i wypruznianiu sie czasem krwawi czy to cos powarznego ????

Lek. Tomasz Budlewski

Wygląda na hemoroidy. Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.