Krwawienia a pozytywny wynik testów ciążowych

Witam staramy się z dziewczyną o dziecko I w ostatnim czasie robiła dwa testy ciążowe które wypadły pozytywnie dwie kreski, o czym mnie poinformowała z tym że kolejnego dnia dostał kwmrwawień poszła z tym do lekarza ktory dał jej skierowanie do szpitala gdzie powiedziano że widocznej ciąży brak :(

Lek. Paweł Szadkowski

Z pana opisu wynika najprawdopodobniej, że pana partnerka nie jest w ciąży. Dokładnych informacji powinien udzielić pacjentce lekarz prowadzący.