Krwawienia i bóle podbrzusza po upadku

Witam . Tydzień temu rano upadłam na śliskich schodach , wieczorem zaczęłam krwawić . Mieszkam za granicą a polski ginekolog jest na urlopie i na wizytę muszę jeszcze kilka dni poczekać . Od tygodnia krwawię i mam bóle podbrzusza . Nie ma przykrego zapachu , tylko czasami jest czysta krew a czasami ze skrzepami . Wiem że krwawienie może trwać do 2 tygodni . Czy powinnam się już martwić ? Proszę o jak najszybszą odpowiedź .Dziękuję

Witam,
proszę poczekać do wizyty u ginekologa,gdyby krwawienie się nasilało należy zgłosić się na Izbę Przyjęć
Trudno powiedzieć bez USG co jest powodem krwawienia po upadku.
pozdrawiam