Krwawienia i żółty śluz przy nieregularnych miesiączkach

Mam 18 lat. Mam nieregularną Miesiączke, ale dwa dni temu dostałam dziwnego porannego krwawienia. Potem to zniknęło i pojawił się żółtawy śluz. Następnego dnia znowu tak samo tylko krwawienie w południe. Podczas krwawienia objawy miałam jak podczas normalnej miesiączki, czyli bóle podbrzusza itp. Co to może oznaczać? Czy to objawy ciąży?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Jeśli podejrzewa Pani ciążę to należy zweryfikować podejrzenia za pomocą testu ciążowego. Występowanie dodatkowych krwawień oraz zmiana charakteru wydzieliny może być spowodowana przez zaburzenia hormonalne czy infekcję. W przypadku utrzymywania się dolegliwości warto udać się na wizytę do specjalisty ginekologa.