Krwawienia międzymiesiączkowe a stosowanie Orgametrilu

Mam 36 lat. Ostatnio zaczęły mi się ciągłe krwawienia międzymiesiączkowe. Lekarz mi przepisał luteinę. W tym miesiącu mam po raz drugi okres, nigdy przedtem nie miałam tak obfitej miesiączki, do tego jestem bardzo osłabiona. Przed tym zrobiłam USG, które nie wykryło żadnych niepokojących zmian. Dostałam lek o nazwie orgametril. Nie wiem jednak czy brać ten lek, bo w ulotce jego przeznaczenie jest całkiem inne od tego, na które ja go dostałam.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, proszę stosować lek zgodnie z zaleceniami lekarza. Pozdrawiam