Krwawienia po cesarskim cięciu

Witam jestem 3,5 miesiąca po porodzie ( cesarskie cięcie) teraz przechodze 2 miesiączkę po porodzie. Wraz z tą drugą miesiączką zaczełam zażywać tabletki anykoncepcyjne (novynette) biorę je już 16 dni i 14 dni występowały krwawienia współżyłam z mężem i odrazu dostałam kolejnego krwawienie. Co to może oznaczać? Dziękuję za pomoc pozdrawiam Kinga

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Krwawienia śródcyklowe są najczęstszym działaniem niepożądanym antykoncepcji hormonalnej. Póki co nie ma zatem powodów do niepokoju. Jeśli jednak krwawienia będą się przedłużać lub nawracać, sugeruję konsultację ze specjalistą ginekologiem.