Krwawienia po konizacji szyjki macicy u 40-latki

Witam ,tydzien temu mialam konizacje szyjki,po 5 dniach pojawil sie okres (planowo),od 2dni wydaje mi sie ze tej krwi jest sporo jak na normalny okres,podpaske o duzej chlonnosci zmieniam co 2godz.Prosze o odp czy to normalne po zabiegu czy powinnam udac sie do szpitala.Dziekuje za odp

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne badanie lekarskie aby moc określić czy wszytsko jest ok czy konieczne jest dalsze postępowanie.