Krwawienia po odstawieniu tabletek Vibin

Witam. Odstawiales tabletki antykoncepcyjne vibin, krwawienie z odstawienia miałam ale tego pierwszego okresu którego powinnam dostać 15 października do tej pory nie dostałam (3listopad). Z tym ze 24,25 i 26 października (tylko) wspolzylam z partnerem bez zabezpieczenia ale i bez finału we mnie. Jak duże jest prawdopodobieństwo ze moge byc w ciazy? Martwię sie bo jeszcze nie jest to dla nas odpowiedni czas na dziecko, a okres łącznie spóźnia mi sie juz ponad 2 tygodnie :/

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Prawdopodobnie jest to związane z wahaniami hormonalnymi.