Krwawienia po zażyciu Levonelle

Pierwszy dzien miesiaczki mialam 31/03,trwa ok5 dni, cykle regularne co 28 dni,05/04 uprawiałam seks z zabepieczeniem (prezerwatywa). Prezerwatywa na 99% nie pekła, nie doszło do wytrysku nasienia. ok14h po stosunku wziełam levonelle. Po 5 dniach o zazycia tabletki pojawiło sie malo obfite krwawienie/plamienie koloru brazowego,tylko dwa razy zauwazylam ze bylo bardziej czerwone. Co to znaczy? Kiedy spowiedziewac sie nastepnej miesiaczki? jak dlugo cykl moze byc rozregulowany?

Aleksander Ropielewski

Kolejna miesiączka może wystąpić w planowanym terminie lub za 2 miesiące.