Krwawienia przy PCOS a planowanie ciąży

Mam 24 lata od 25 miesięcy staramy się o dziecko. Cykle nieregularne (najdł. 46, najkr. 26dn), PCOS więc dokonuję pomiaru PTC i obserwacji śluzu oraz ułożenia szyjki macicy. W ostatnim cyklu w 12dn PO w śluzie szyjkowym były niteczki krwi, a później zaobserwowałam, że szyjka jest spłaszczona i taka utrzymuje się do dziś,od 15dn PO różowy śluz,słabe krwawienie od 17dn PO-o czym to może świadczyć (nigdy tak nie miałam),podczas krwawienia temperatura jest ciągle taka sama 36,3 poprzedni cykl 36,2

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

na podstawie opisu nie można określić przyczyny Pani dolegliwości. Proszę zgłosić się do ginekologa.

Pozdrawiam.