Krwawienia przy zaburzeniach miesiączkowych

witam.moja miesiaczka trwala okolo 5-6dni, cykl ok26dniowy. w obecnej chwili jestem na statku, i nie mam mozliwosci umowienia sie na wizyte do ginekologa. moj problem polega na tym ze moje krwawienia trawja juz 12dzien, nie jest to zwykle krwawienie, skape,"pokapujace" praca jaka wykonuje czyli zmiana klimatu, drgania na statku, i wysilek, wplywa na ten "stan"? czy to moze byc poczatek choroby?miesiaczke dostalam 15.09trwa do dzis, dodam jeszcze ze test ciazowy robilam 9.09, negatywny

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą wskazywać na występowanie nieprawidłowości w obrębie narządów układu rozrodczego. Konieczna będzie wizyta u lekarza ginekologa.