Krwawienia trwające 9 dni u nastolatki

Witam! Mam mały problem. Więc mój okres trwa już 10 dzień i jest bardzo nietypowy. Zawsze bardzo ciężko znoszę każdą miesiączkę, ZAWSZE. A ta od początku jest malutka, przez 9dni prawie nic nie było tylko małe krwawienia. A teraz jakby nigdy nic okres jest już normalny, obfity jednak nic mnie nie boli i nie przeżywam go tak jak zawsze. Nie wiem co mam z tym zrobić, czy czekać jeszcze czy już iść do lekarza. Prosze o odpowiedź. Dziękuje ;)

Aleksander Ropielewski

Z opisu nie wynika aby były powody do niepokoju, jednak bez przeprowadzenia badania trudno jest mi to stwierdzić dlatego sugeruje kontakt z ginekologiem.