Krwawienia w 14. tygodniu ciąży

Jestem w 14 tyg ciazy. Wszystko byloby super oprocz krwawien ktore pojawily sie 3 tyg temu ale ustaly na usg w szpitalu powiedzieli ze ze widza krwawienie ale jest obok dziecka czyli poza pecherzem plodowym i nie ma wplywu na dziecko. Pozniej pojawily sie skrzepy jakies 3-4 dni po krwawiemu. Rutynowe usg w uk czyli 12 tydz 6 dni pokazaly ze krwaienie dalej jest gdzie bylo tylko ze ja nie mialam juz zadnych oznak do dzis zauwazylam wydzieline sliwkowa ze skrzepani co mam robic?prosze o pomoc

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, proszę udać się na wizytę do lekarza ginekologa w celu wykonania badania USG i innych kontrolnych badań. Pozdrawiam