Krwawienia w 20. tygodniu ciąży

Witam. Jestem w 20tc. Przy wycieraniu zobaczylam minialne kreski krwii na papierze. Przed usg cztery dni temu bylo to samo. Ginekolog wykluczyl to z ciaza. Pojutrze tez mam usg. Zauwazylam ze to sie pojawilo po goleniu. Chociaz troche sie martwie. Ale juz dzis to sie nie powtorzylo. Lozysko mam wysoko ulozone. Czy nie zlekcewaze tego jak poczekam do czwartku na usg??? Wkladki mam czyste, biore luteine dopochowo i globuki grzybiczne. Ruchy dziecka czuje. Brzuch mnie nie boli. Jestem na zwolnieni

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, może jest to krwawienie kontaktowe po goleniu okolicy intymnej. Zalecam poczekać do wizyty u lekarza i wykonania USG. Pozdrawiam