Krwawienia z nosa a silna bolesność z tyłu głowy

Witam mam taki problem ze martwie sie o zone poniewaz ma ostatnio silne bole z tylu glowy czasami z przodu ,krwawienie z nosa , stwierdzona anemia ,jest ospala ale nie moze spac ma problem z białymi krwinkami i dostala skierowanie na rezonans poniewaz lekaz stwierdzil ze nie podobaja mu sie oczy i trzeba to sprawdzic czy mam powody sie bac ze to cos powaznego? pozdrawiam

Spokojnie, należy diagnozować małżonkę, czy była ona u neurologa? Jakie są wartości ciśnienia tętniczego krwi?