Krwawienia z pochwy w 2. tygodniu ciąży

Witam jestem w 2 tygodniu ciazy bylam u lekarza wszystkie badania wyszły bardzo dobrze lecz dzisiaj wstając rano z łóżka dostałam krwawienia z pochwy i to nie był taki normalny kolor jak zawsze tylko kolor taki brązowy krwawienie nie chce ustąpić czy to może byc przed wczesne poronienia ?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, na początku ciąży mogą występować krwawienia, jednakże powinna Pani skonsultować się z ginekologiem, który po osobistym zbadaniu wskaże dalsze postępowanie.