Krwawienie 2 dni po cytologii

Witam, doktorze dwa dni temu miałam robione badanie cytologiczne od tego czasu występują u mnie krwawienia ( jest to śluz z krwią), dodam jeszcze, że mam nieregularne miesiączki, czy te krwawienia mogą być związane z przeprowadzonym badaniem cytologicznym czy też możliwe jest że dostałam miesiączkę?

Lek. Tomasz Budlewski

Po wykonaniu tego rodzaju badania zdarza się lekkie krwawienie które nie powinno trwać dłużej niż parę dni, do tygodnia. Jeżeli nadal będzie się utrzymywać lub będzie nasilone proponuję zgłosić się do ginekologa.