Krwawienie 3 miesiące po porodzie

Witam :) Urodzilam 10.04.2015 . Po porodzie tzw " oczyszczanie " trwalo miesiac , po tym przez 8 dni krwawilam . Gdy ustapilo , po tygodniu czasu zaobserwowalam wydzieline z krwia jak woda i tak tydzien . Po tym , jakieś 3 tygodnie , delikatnie krwawilam jakies 4 dni . Jesli to okres , wypadal na 20 lipca , ale 18 tylko niewielka ( jakby jedna mala lyzeczke ) takiej jasniutkiej krwi ( jak z woda wrecz ) i na tym sie skonczylo . To normalne ze krwawienie ustalo ? Brak oznak ciazy .Karmie piersi

Małgorzata Panek

Po porodzie krwawienia miesiączkowe u karmiących kobiet mogą być nieregularne. Radziłabym dla pewności wykonać test ciążowy. W razie jakichkolwiek niepokojących objawów proszę udać się do ginekologa.
Pozdrawiam