Krwawienie a ciąża

Witam w maju 2008 r. urodziłam synka, obecnie ma 2,5 roku. W maju tego roku 2010 poroniła w 8 tyg. dziecko przestało rosnąć - przyczyn nie znamy! Obecnie staraliśmy się o dziecko kolejne bo przeszkód po poronieniu nie było i nie ma, dziś okazało się, że jestem w ciąży martwi mnie jedna rzecz ja krwawię co prawda bardzo malutko na początku były to plamy brązowe teraz czerwone co robić lecieć do Polski - bo obecnie mieszkam w UK narażać siebie i dziecko na lot samolotem czy czekać.
Pomocy...

Dzień dobry!

Lot samolotem może nie być najlepszym rozwiązaniem. Czy jest ktoś w UK kto może Pani przepisać progesteron lub zrobić USG? Być może są to objawy zagrażającego poronienia lub niestety poronienia w toku. Jeśli płód jest żywy to zalecane jest pozostanie w łóżku i przyjmowanie progesteronu podtrzymującego ciążę.
Z poważaniem