Krwawienie a ciąża pozamaciczna

Witam ja mam takie pytanie... Okres miałam ostatnio 29lipca, pottym czasie 29sierpnia zrobiłam test ciążowy wyszedł pozytywny jedna kreska słabsza, potem zrobiłam betę po 3-4dnicah wyszła 76,9 doczekała poszłam po tyg od bety do gin powiedział że nic jie widać więc poszłam w następnym tygodniu też nic lekarz nie widizla, na jajowodach nic nie widać, po wizycie zaczęłam krwawi już 4 dzień lekarz powiedział mi że może to być ciąża poza maciczna :(tylko dlaczego po wizycie u ginekologa mam takie krwawienie i dlaczego mówi że nic nie widać skór na usg zaznaczył coś co oznacza R-2,7mm, że może to być samoczynnie poronienie, dwa zrobiłam znowu betę wyszła po 12 dniach 276.6beta.

Witaminy w ciąży

Ciąża musi zostac uwidoczniona w jamie macicy, ok. 5-6tygodnia jest już to pewne. Jeżeli tylko rośnie betahcg to jest to oznaka ciąży pozamacicznej.
Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.