Krwawienie, ból głowy, krwawienia

Od 6 dni bardzo boli mnie brzuch. Nie wiem czy to czasem nie jajniki?
Dodatkowo dzisiaj dostałam lekkich krwawień z pochwy. Wstając rano nie miałam siły się ruszyć. Bolała mnie głowa, kości.
Co ze mną jest? Dodam, że nie jestem dziewicą.

KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie,

Dolegliwości bólowe podbrzusza oraz plamienia w połowie cyklu mogą być związane z owulacją. Wówczas nie jest to powód do niepokoju. Dolegliwości te mogą być związane też ze stanem zapalnym dróg rodnych. Nic nie napisała Pani na temat gorączki. W razie niepokoju proponuję wizytę u ginekologa.
Natomiast bóle głowy oraz bóle kości mogą być zwiastunem infekcji grypopodobnej. Gdyby dolegliwości nasiliły się konieczna będzie wizyta u lekarza pierwszego kontaktu.

Pozdrawiam