Krwawienie co dwa tygodnie i bóle podbrzusza - co to oznacza?

Witam. Mam dwuletniego synka po porodzie, cały czas mam nieregularne miesiączki, chodzę do ginekologa, ale on dalej nie wie co mi jest, tylko bezmyślnie zmienia mi leki, ale dalej bezskuteczne. Problem z miesiączką polega na tym, że co dwa tygodnie mam obfite krwawienie i boli mnie podbrzusze - miałam robione USG podbrzusza i nic. Od dwóch tyg. czuję się bardzo oslabiona, chudnę i czuję kłucie pod lewą pachą, przeszywający ból. Nie wiem do jakiego lekarza mam się wybrać, ponieważ mój ginekolog i lekarz pierwszego kontaktu nie potrafią mi pomóc. Proszę o radę. U jakiego lekarza mogę szukać pomocy i co może mi dolegać? Czekam na odpowiedź.

KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam,

Opisane objawy są bardzo niepokojące i wymagają niezwłocznego wdrożenia diagnostyki. W opisanej sytuacji wydaje się zasadne zasiegnięcie opinii innego ginekologa.

Pozdrawiam