Krwawienie dokomorowe drugiego stopnia

Witam moja corka urodzila sie z krwawieniem dokomorwym drugiego stopnia. Po wykonanym usg 3 miesiace pozniej dalej to sie utrzymuje widac swiatlo komory. Na zdjeciu z usg wykonywanym w szpitalu zostalo to zmierzone i wynosilo 0,45 cm natomiast teraz jest0,75 cm hjak to rokuje czy stan mojej corki sie pogorszyl. Na razie w jej zachowaniu nie ma zadnych nieprawidlowosci ale czy to moze sie zmienic. Kiedy i czy w ogole to sie wchlonie?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W celu odpowiedzi na postawione pytania konieczne jest zapoznanie się z pełną historią choroby. Wszelkie wątpliwości proszę wyjaśnić z lekarzem prowadzącym.