Krwawienie dziąseł przy używaniu szczoteczki elektrycznej

Krwawienie dziąseł przy używaniu szczoteczki elektrycznej. Uzywam szczoteczki elektrycznej pd wczoraj i caly czas krwawi moje dziąslo. Co z tym zrobic? Czy jest sie czym przejmować? Poprzednie szczoteczki byly zawsze manualne i dziąsła nie krwawiły

Być może w tym jednym miejscu zbyt intensywnie Pan używa szczotki. Najlepiej Pan zrobi udając się do gabinetu stomatologicznego - lekarz obejrzy dane miejsce i zaleci właściwe postępowanie.

Lek. dent. Agata Duda

szczotka elektryczna to inny sposób mysia zębów - proszę podejść do gabinetu i porozmawiać z higienistką która wytłumaczy jak taką szczotką myje się zęby
pozdrawiam
lek., lek.stom. Bogdan Jaremczuk