Krwawienie i ból brzucha w czasie ciąży a poronienie

Witam jestem w 4 tygodniu ciazy, wczoraj bylam w szpitalu bl dostalam krwawienia. Lekarka mnie zbadal widziala 2 pechezyki. Nic mi nie powiedzial.jak ide do toalety le i trocze krew i troszke skrzepy. O 11w nocy bolal mnie mocniej brzuch jak przy okresie'Nastepnego dnia rano wstalam i. Ialam wiekszy skrzep na podpasce oznacza to oporonienie? Wizyte u lekarza mam dopiero po poludniu bo go nie ma.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Pojawienie się krwawienia ze skrzepami we wczesnej ciąży może wskazywać na poronienie. Wizyta u specjalisty ginekologa powinna rozwiać wszelkie wątpliwości.