Krwawienie i ból jajnika a możliwość ciąży

Uprawiam sex bez zabezpieczenia. Mam nieregularne cykle 26/28 dni. Mam objawy ciazy mdlosci, zmeczenie, obrzmiale bolace piersi ciemniejsze brodawki, zachcianki, zmiany nastroju itp. Jednak 4 dni przed spodziewana miesiaczka zauwazylam krew towarzyszyl mu bol jajnika zdziwilam sie ze tak szybko. Okres jak normalny ale krew jasniejsza niz zwykle. Czy to mozliwe ze jestem w ciazy ?

Lek. Katarzyna Szymczak

Jest możliwe, że jest Pani w ciąży, ponieważ wtedy też mogą występować plamienia. Radziłabym po miesiączce wykonać test ciążowy lub pójść do ginekologa.
Pozdrawiam