Krwawienie i ból podczas stosunku

witam. w trakcie wczorajszego stosunku z moim parnterem(nie był to pierwszy raz) zaczęła mi lecieć krew(beż żadnej wydzieliny, sama krew wyglądająca jak z nosa), po jakiś dwóch godzinach ustępowało, było coraz mniej. Dodam, że od razu po wyciągnięciu członka z pochwy rozbolał mnie brzuch. Byliśmy zabezpieczeni. Dziś rano jak wstałam wyleciała ze mnie brązowa wydzielina, z małymi ilościami grudek. Mam nadzieję, że to nic poważnego. Co może mi dolegać? Proszę o szybką odpowiedź.Pozdrawiam

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą być spowodowane nadżerką. Proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa, który pokieruje procesem diagnostyczno-leczniczym.