Krwawienie i bóle podbrzusza a wykrycie ciąży

Witam współżyłam z chłopakiem dwa dni po miesiące od tamtego czasu minęło 28 dni 4 tygodn okres spóźnił mi się dwa dni ale był mnie obfity niż zwykle. i trwał krócej w czasie okresu bolało mnie podbrzusze tak jak normalnie przy okresie. I nie wiem czy to plamienie czy okres. W czasie trwania niby tego okresu zrobiłam 3 testy ciążowe pierwszy w drugi dzień okresu , drugi za dwa dni a trzeci za trzy dni test o czułości 25 I mam takie pytanie czy możliwe że jestem w ciąży a testy tego nie wykryły

Robert Markowski Ginekologia

Co do ciąży - wątpię. Jednak pewniejsze wyniki przynosi oznaczenie B HCG z surowicy.