Krwawienie i bóle z dziąseł i zębów

Jakies dwa miesiace temu przy mucous zebow dziasla zaczely mnie bolec I krwawic co stopniowo zanikalo teraz zauwazylem ze po lewej stronie mojego uzebienia tak jakby dziasla poszly do gory na dole na dwoch zebach miedzy dziaslem a ze em mam czarne plamy a ugory tak jakby mi dziasla poszly do gory Bo gdy dotykam miedzy dziaslem a zebami czuje nerwy I Bol. Co to moze byc. Pomocy

Najlepiej udać sie do stomatologa. Po zbadaniu Pana i zdiagnozowaniu będzie mógł podjąć leczenie. Nie sposób na podstawie informacji, które Pan podaje cokolwiek orzec.