Krwawienie i brak objawów ciąży w 5. tygodniu

Witam.Mam poważny problem.Jestem w 5tyg ciąży (wynik 4 testów domowych i testów krwi)od 3 dni krwawie na początku jasno czerwoną krwią, teraz brunatną bez żadnych skrzepów.Krwi nie jest dużo na wkładce ale pojawia się przy oddawaniu moczu i podcieraniu.Nie boli mnie brzuch.Pierwsza beta 356 po 2 dniach 515.Nie wiem co robić nie mieszkam w Pl a wizyta dopiero za tydzień.Nie mam objawów ciąży. Czy jest jeszcze jakaś choćby mała szansa dla mojego dziecka?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne dalsza obserwacja, proponuje oznaczyć poziom beta hcg i koniecznie udać się do lekarza ginekologa.