Krwawienie i brązowe plamienie przez trzy tygodnie po stosunku

Witam Miałam dziwną sytuację z facetem i brałam tabletki Vibin Mini po czym skończyły mi się i nie brałam przez tydzień , wtedy podczas tygodnia był stosunek że skonczył we mnie... a z strachu poszłam do ginekologa po tabletkę 72 po . Po ok 5 dniach dostałam krwawienia zaczęłam brać tabletki znowu .. i znów skończył w środku. Ale dziwnie teraz jest bo ciągle jest raz normalna krew oraz brązowa i takie plamienia brązowe i tak ok ok 3 tygodniu...co to moze oznaczać?? moze byc ciąża?

Aleksander Ropielewski

Ryzyko ciąży jest minimalne, a objawyy które Pani obserwuje są najpewniej związane z zastosowaniem antykoncepcji postkoitalnej. Ostateczną pewność miałbym po przeprowadzeniu badania ginekologicznego.