Krwawienie i brązowe upławy po karmieniu piersią

Witam. Moje dziecko ma 1,5 roku od dwóch miesięcy stopniowo kończę karmić piersią. Od miesiąca wygląda to tak że karmię go tylko wieczorem. Karmienie trwa tylko chwile bo mały jak tylko dotknie piersi od razu zasypia. Praktycznie ciągnie pół minuty i śpi. W tym miesiącu miesiączka po dwóch tygodniach wróciła. W dni płodne miałam normalne objawy śluz itd a po killku dniach zaczęlam krwawić. Krwawienie trwało tydzień. Po zakończeniu minęło kilka dni pojawiły się brązowe upławy. Czy to normalne??

Lek. Katarzyna Szymczak

Ze względu na zmiany hormonalne związane z laktacja mogą występować takie objawy, w razie niepokoju sugeruję kontrolę u ginekologa.
Pozdrawiam